İSKENDERUN BELEDİYESİ’NİN ÜCRETSİZ OTOPARK HİZMETİ TAKDİR TOPLADI

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,vatandaşların yararına olacak çalışmalar yapmaya devam ettiklerini belirtti.

Hatay 2022-09-10 00:00:00
İSKENDERUN BELEDİYESİ’NİN ÜCRETSİZ OTOPARK HİZMETİ TAKDİR TOPLADI

Başkan Tosyalı vatandaşın hizmetine sunduğu hizmetlerle şehirdeki yaşamı kolaylaştırıyor. Bu kapsamda oluşturulan ücretsiz otopark vatandaşın büyük takdirini kazandı. İskenderun Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, Belediyeye ait eski lunapark alanı olarak bilinen noktada temizlik, tasviye ve düzenleme çalışmalarını tamamladı.

BAŞKAN TOSYALI'YA TEŞEKKÜR

Yapılan çalışma ile ilgili bilgiler veren Başkan Tosyalı,"Eski Lunapark alanı olarak bilinen yer Ücretsiz Otopark alanı olarak hemşerilerimizin hizmetine sunulmuştur.İskenderun Belediyesi olarak otopark sıkıntılarına çözüm üretmek için açık ücretsiz  sayısını arttırmaya devam edeceğiz"dedi. Araçlarını belediye tarafından oluşturulan alana gönül rahatlığıyla park ettiklerini söyleyen vatandaşlar bu uygulamadan dolayı Belediye Başkanı Fatih Tosyalı'ya teşekkür ettiler.

İSKENDERUN BELEDİYESİ’NİN ÜCRETSİZ OTOPARK HİZMETİ TAKDİR TOPLADI İSKENDERUN BELEDİYESİ’NİN ÜCRETSİZ OTOPARK HİZMETİ TAKDİR TOPLADI İSKENDERUN BELEDİYESİ’NİN ÜCRETSİZ OTOPARK HİZMETİ TAKDİR TOPLADI İSKENDERUN BELEDİYESİ’NİN ÜCRETSİZ OTOPARK HİZMETİ TAKDİR TOPLADI İSKENDERUN BELEDİYESİ’NİN ÜCRETSİZ OTOPARK HİZMETİ TAKDİR TOPLADI
Kaynak: Haber merkezi
Yorumlar (1)