KAYMAKAM DEMİRYÜREK'TEN BELEDİYE BAŞKANI TOSYALI'YA İADEYİ ZİYARET

İskenderun Kaymakamı Murat Sefa Demiryürek ,göreve başladıktan sonra kendisini ziyaret eden İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı'ya iadeyi ziyarette bulundu.

Hatay 2022-09-10 00:00:00
KAYMAKAM DEMİRYÜREK'TEN  BELEDİYE BAŞKANI TOSYALI'YA İADEYİ ZİYARET

Belediye Başkanlık Makamı’nda gerçekleşen iadeyi ziyarette Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,gerçekleşen ziyaretten dolayı teşekkür ederek Kaymakam Demiryürek'e  Belediyenin yapmış olduğu çalışmalar ve faaliyetler ile ilgili bilgiler verdi.

KAYMAKAMLIK VE BELEDİYE İŞBİRLİĞİ ÇOK ÖNEMLİ

Başkan Fatih Tosyalı, ”değerli Kaymakamımızın ilçemizde çok faydalı ve başarılı çalışmalara imza atacağına inanıyoruz. Her zaman Kaymakamımız ile sürekli iletişim halinde olacağız. Hepimizin amacı halka en iyi hizmeti vermektir. Bu anlayış çerçevesinde çalışmalarımızı sürdüreceğiz. İskenderun’u geleceğe hep birlikte hazırlayacağız” dedi.

GECE GÜNDÜZ DEMEDEN ÇALIŞACAĞIZ

İskenderun Kaymakamı Demiryürek ise İskenderun gibi güzel bir şehirde görev yapacak olmaktan dolayı mutlu olduğunu belirterek,"İskenderun Türkiye’nin en önemli ilçelerinden biri. Kıymetli vatandaşlarımıza hizmet noktasında gece gündüz demeden çalışıp kenti daha ileri noktalara hep birlikte taşıyacağız" şeklinde konuştu. Sıcak bir sohbet havasında geçen görüşme esnasında Kaymakam Demiryürek ve Başkan Fatih Tosyalı, ilçeye ait konular üzerinde karşılıklı görüş alışverişinde bulundular.

KAYMAKAM DEMİRYÜREK'TEN  BELEDİYE BAŞKANI TOSYALI'YA İADEYİ ZİYARET KAYMAKAM DEMİRYÜREK'TEN  BELEDİYE BAŞKANI TOSYALI'YA İADEYİ ZİYARET
Kaynak: Haber merkezi
Yorumlar (1)