YAYLADAĞI’NDA SAYACILIK PROJESİ HAYAT BULACAK

Yayladağı İlçesi’nde Hatay Valiliği, Yayladağı Belediyesi, Antakya Ticaret ve Sanayi Odası ile Antakya Ayakkabıcılar Odası’nın destekleriyle sayacılık atölyesi için hazırlanan proje yakın zamanda hayat bulacak.

Hatay 2022-09-09 00:00:00
YAYLADAĞI’NDA SAYACILIK PROJESİ HAYAT BULACAK

Yayladağı Belediye Başkanı Mehmet Yalçın; Antakya Ayakkabıcılar Odası Başkanı Doğan Aydın ve ATSO Genel Sekreteri Erhan Yağızı makamında ağırladı. Buradaki ziyaretin ardından sayacılık atölyesi için hazırlanan alanlarda incelemelerde bulunuldu. Yayladağı Belediye Başkanı Mehmet Yalçın konuyla ilgili yaptığı açıklamasında; “Antakya Ticaret ve Sanayi Odası ile Antakya Ayakkabıcılar Odası’nın destekleriyle sayacılık atölyesi için tasarlanan projemiz yakın zamanda hayata geçireceğiz. Hatay Valiliği başta olmak üzere, Antakya Ticaret ve Sanayi Odası ile Ayakkabıcılar Odası'na desteklerinden dolayı teşekkürlerimi sunuyorum.” dedi. Antakya Ayakkabıcılar Odası Başkanı Doğan Aydın, Yayladağı Belediye Başkanı Mehmet Yalçın’a ayakkabı hediye etti.

YAYLADAĞI’NDA SAYACILIK PROJESİ HAYAT BULACAK YAYLADAĞI’NDA SAYACILIK PROJESİ HAYAT BULACAK YAYLADAĞI’NDA SAYACILIK PROJESİ HAYAT BULACAK
Kaynak: Haber merkezi
Yorumlar (1)